Aké kolesá sú vhodné na kočík Maxi-Cosi Adorra²?

Zodpovedané
15. aug 2022

Ahoj,

chceli by sme vymeniť pôvodné kolesá na kočíku Maxi-Cosi Adorra² za nafukovacie gumenné. Tieto sú tvrdé aj na dlažbu a mestský terén. S malým to v kočíku poriadne trasie.

Aké kolesá odporúčaš?

Kde ich kúpim?

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ ťa sklamem. Maxi-Cosi Adorra² nemá možnosť výmeny kolies. Je to mestský typ kočíka. Má kolesá z tvrdenej gumy a jeho mechanické odpruženie je o čosi tvrdšie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally