Aké plusy a mínusy má kočík Petite&Mars Airwalk?

Zodpovedané
5. dec 2023

Ahoj,

chcela by som poradiť ohľadom športového kočíka pre 2-ročné dieťatko. Doteraz sme mali Britax Smile III a boli sme nadmieru spokojní. Syn má už málo miesta na spinkanie, tak by sme chceli čisto iba športový kočík s nafukovacími kolesami vhodný pre väčšie deti a vhodný aj do terénu. Chceme, aby nám už vydržal do konca. Suma okolo 250 EUR.

Pri dcérke sme mali Britax B-Motion 4 Plus. Ten nám vyhovoval, no už sa nevyrába a použitý nechceme.

Mne sa páči Petite&Mars Airwalk, no zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Aké má plusy a mínusy?

Poradíš aj iný?

Ďakujem

Ahoj,

Petite&Mars Airwalk je nástupcom bratského modelu Petite&Mars Move II Air. Je to dostupný pokračovací športový kočík pre stredne vysokých rodičov, ktorí sa pohybujú aj po nerovnejších cestách dediny. Vďaka veľkým nafukovacím kolesám si dobre poradí aj s ľahším terénom. Športové sedadlo je možné napolohovať do skoro rovného ľahu a vďaka svojej priestrannosti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením s funkciou samostatného státia.

Ďalšie podobné kočíky, ktoré sa najviac podobajú parametrami kočíku Britax B-Motion 4 Plus Ti pripínam sem v mojej nedávno zodpovedanej otázke:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally