Aké sú najlepšie golfky do 400 eur?

Zodpovedané
2. jún 2022

Ahoj,

pokúšam sa vybrať ideálne golfky. Zatiaľ je mojím favoritom Cybex eezy s+2.

Rada by som mala úplný ľah i sed, predĺženú striešku, nastaviteľnú opierku nôh, jednoduché skladanie, štyri kolesá. Nepotrebujem rozmery do lietadla, ale kolieska, ktoré zvládnu v rámci možností terén a poľné cesty.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Eezy S+² je určite super voľbou. Sedenie nie je teda úplne rovné, ale inak Tvoje požiadavky spĺňa. Z úplného sedu sa u kočíkov upúšťa, pretože to nie je úplne zdravé pre detský chrbát. Ak by si predsa len viac kolmý sed chcela, dá sa zaobstarať univerzálny pás. Ten sa pripevní okolo konštrukcie a za chrbtovou opierkou, tá sa tak zafixuje v priamejšej polohe.

Ďalej odporúčam aj Inglesina Maior. Oproti Cybexu má o niečo väčšie kolesá a citeľnejšie odpruženie, dlhšiu chrbtovú opierku a náhľadové okienko v strieške.

Pokiaľ budú prechádzky v prírode a v zhoršenom teréne prevládať, tak ako najlepší variant odporúčam TFK Dot 2. Pôsobí robustným dojmom. I napriek tomu je veľmi skladný a ľahký (8,5 kg). Je veľmi dobre odpružený. V kombinácii s gumovými kolesami so vzduchovými komorami nebude ani väčší terén žiadny problém.

Držím palce vo výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia