Aké sú plusy a mínusy kočíka Britax Smile 5Z?

Zodpovedané
22. okt 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Britax Smile 5Z. Našla som veľa recenzií na Britax Smile III, ale na 5Z zatiaľ žiadne od niekoho, kto by ho mal. Mám ho vyhliadnutý, ale celkom s obavami kvôli recenziám na Smile III, aj keď by mal mať práve tie nedostatky vychytané.

Aké sú plusy a mínusy kočíka Britax Smile 5Z?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobné otázky v poradni odpovedala, tak Ti ich sem pripnem:

Britax Smile 5Z vyšiel na trh ako nedávna novinka spoločne s bratským modelom Britax Smile 4, preto o nich veľa recenzií ešte nie je. Nejaký ten čas potrvá, kým užívateľky zverejnia ako sú s ním spokojné. Líši sa od neho priestrannejšou hlbokou vaničkou a možnosťou zloženia konštrukcie s nasadenou nadstavbou v akomkoľvek smere.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally