Aké sú plusy a mínusy kočíka Cavoe Moi?

Zodpovedané
3. okt 2022

Ahoj,

rada by som počula Tvoj názor ohľadom športového kočíka Cavoe Moi 2022. Veľmi nás zaujal jeho dizajn a aj popis vyzerá dobre, ale zaujímal by nás aj názor odborníka.

Aké sú plusy a mínusy tohto kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

novinka v podobe kočíka Cavoe Moi je veľmi podobná vlastnosťami a funkciami jeho bratom Cavoe Axo Comfort a Cavoe Axo Style. Tie sa od seba líšia iba tým, že Style má teleskopicky nastaviteľnú rodičovskú rukoväť. Comfort ju má fixnú.

Cavoe Moi je vlastne ich menším bratom. Je to kočík vhodný nielen do mesta ale aj na dedinu. Má menšiu chrbtovú opierku o výrazných - 5 cm, jej celková výška je iba 45 cm. Uberá mu to výrazne aj s celkovej dĺžky ložnej plochy, ktorú má 87 cm. Má síce nosnosť sedadla 22 kg, ale stavaný je na menšie dieťa (cca 1,5 maximálne 2 rokov). Takúto dĺžku má môj práve 20-mesačný syn. Tiež má oproti Axo modelom o čosi menšie kolesá, ale materiál kolies ostal nezmenený. So svojou výškou rodičovskej rukoväte v rozpätí od 85 do 105 cm je vhodný pre nižších rodičov (menej ako 165 cm).

Ak chceš kočík na dlhšie obdobie, tak zvoľ bratské modely. Ak na kratšie kočíkovacie obdobie, tak zvoľ Moi.

Pozor: Axo Comfort je rovnako ako Moi určený pre nižších rodičov do 165 cm. Oproti nemu je Axo Style vhodný pre vyšších alebo výškovo rozdielnych rodičov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally