Aké sú plusy a mínusy kočíka Nuna Ivvi?

Zodpovedané
6. apr 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Nuna Ivvi.

Aké sú jeho plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

výhodou Nuna Ivvi je určite neopozeraný dizajn, dobrá ovládateľnosť aj napriek tomu, že je kočík ťažší. Kolesá majú bezúdržbové gumové a odpružené, takže sa hodia aj do terénu. Športové sedenie má obojsmerné s možnosťou úplného ľahu, vrátane opierky nôh. Tú zvládneš napolohovať jednou rukou. Strieška je predlžovacia so šiltom a náhľadovým okienkom. Skladanie je ľahké a po zložení je kočík pomerne kompaktný. Je vybavený úchytom a je možné ho tak tiahnu za sebou. Poteší Ťa aj priestranný nákupný košík, ktorý je možné rozdeliť prakticky na dve časti alebo nastaviteľná pogumovaná rukoväť, vďaka ktorej si kočík prispôsobíš pohodlne svojej výške.

Ako najväčšiu nevýhodu vidím jeho hmotnosť, užšie športové sedenie s kratšími bezpečnostnými popruhmi a konštrukciu, ktorá nepôsobí extra robustne. To sa niekomu ale naopak môže páčiť. Odpruženie by mohlo byť tiež citeľnejšie, kočík je trochu „tvrdší“.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia