Aké sú rozdiely medzi kočíkom Moon Style a Moon Resea S?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

rozhodujem sa medzi dvomi veľmi podobnými kočíkmi - Moon Style alebo Resea S. Obidva spĺňajú moje požiadavky - skladnosť (máme dosť malý kufor v aute), jednoduché ovládanie. Som veľmi útla a nízka budúca maminka.

Taktiež dizajn je krásny u obidvoch. Moon Style som videla naživo, ale Moon Resea S tam nemali.

Aké sú rozdiely medzi nimi?

Zaujíma ma hlavne športová časť, keďže ju budeme využívať v zime (bábätko sa nám narodí v apríli). Čítala som recenzie na Moon Style a teda je to tvrdý kočík bez nejakého extra odpruženia. Avšak kočík budeme využívať prevažne v meste, takže žiadne hrozné terény. Ale nejaké to lepšie odpruženie by bolo fajn.

Ktorý kočík by si si vybrala?

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

dnes si už druhá, ktorá sa ma pýta na rovnakú otázku. Píšem ti preto úplne rovnako ako kolegynke pred tebou.

Čo sa týka týchto dvoch modelov, tak sú prakticky funkčne, jazdnými vlastnosťami, skladnosťou, praktickosťou a dizajnovo skoro rovnaké.

Jediným rozdielom je to, že Moon ReSea S v obchodoch kúpiš ako samostatný športový kočík, alebo si kombináciu vyskladáš.
Jeho kolegu Moon Style iba 2v1 alebo 3v1.

Povedať, že jeden z nich je lepší alebo horší. To by som klamala.

Obidva sú rovnaké jemne sa líšia iba dizajnom. Kúpou jedného či druhého modelu nešliapneš vedľa a nespravíš chybu.

Moon ReSea S

Moon Style

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally