Aké sú rozdiely medzi kočíkom Raf-Pol Gold Lux a Raf-Pol Colorlux?

Zodpovedané
9. nov 2021

Ahoj,

zvažujeme kúpu kočíka a rozhodujeme sa medzi Raf-Pol Gold Lux a Raf-Pol Colorlux. Nakoľko na Color Lux neviem nikde nájsť recenziu, tak veľmi by si mi pomohla.

Ktorý je lepší?

Aké majú výhody a nevýhody?

Ďakujem

Ahoj,

sú to skoro totožné modely. Majú úplne rovnakú konštrukciu a aj funkcionalitu vlastností. Rozdiel je minimálny v použitom type kolies a farbe konštrukcie.

Raf-Pol Gold Lux - má zlatú farbu konštrukcie a použité zlaté detaily na látke kočíka a použité nafukovacie pneumatiky.

Raf-Pol Gold Lux

Raf-Pol Colorlux - je rovnomenný typ kočíka. Je tu akurát nový farebný dizajn pre rok 2021 a výrobca, tak ako aj ostatní mení typ nafukovacích kolies za nenafukovacie gumové plnené gélom.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally