Aké sú rozdiely medzi Muuvo Quick 2.0 a Muuvo Quick 3.0?

Zodpovedané
5. okt 2023

Aho,

hľadám športový kočík s otočným sedením. Zaujala ma značka Muuvo. Pozerala som aj Muuvo Slick, ale už sa žiaľ nepredáva. Ešte som našla Muuvo Quick 2.0 a Muuvo Quick 3.0.

Ktorý je lepší?

Aké sú medzi nimi rozdiely?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

rozdiely medzi ročníkovými modelmi nájdeš v našom podrobnom Modro-koníkovskom popise v odseku, ktorý je venovaný ročníkovým rozdielom.

Muuvo Quick 3.0 sa od pôvodného modelu Muuvo Quick 2.0 veľmi neodlišuje. Výraznú zmenu priniesol až tohtoročný Muuvo Quick 4.0. Líši sa od Quick 3.0 radou vylepšení. Napr. nová priestrannejšia vanička, športové sedadlo je možné prispôsobiť k veku dieťaťa, nakoľko je po novom vybavené výškovo nastaviteľnou chrbtovou opierkou, perforáciou zadnej strany, 5-bodovými bezpečnostnými pásmi uzatvárateľnými na magnet a uzatvárateľným nákupným košíkom s možnosťou rozšírenia.

Muuvo Slick ešte kde tu na e-shopoch nájdeš v dopredajových cenách. Tento model tiež nahradil tohtoročný nástupca Muuvo Slick 2.0. Líši sa od neho novou priestrannejšiou vaničkou, ktorá má pridané panoramatické okná. Pridané boli reflexné prvky, väčší rozsah nastavenia výšky rodičovskej rukoväte, predĺžiteľnou chrbtovou opierkou a vylepšeným dvojitým odpružením kolies.

Prípadne si pozri aj o čosi terénnejší Muuvo Quick SE 2. Tiež vyšiel na trh v roku 2023 ako nástupca pôvodného Muuvo Quick SE. Líši sa od neho radou vylepšení - nová priestrannejšia vanička, väčšia prebaľovacia taška, športové sedadlo prispôsobiteľné dieťaťu, vďaka výškovo nastaviteľnej chrbtovej opierke s perforáciou zadnej strany, možnosť polohovania chrbtovej opierky do úplného ľahu, 5-bodové bezpečnostné pásy s magnetickým uzatváraním, nákupný košík s možnosťou rozšírenia a uzatvárania.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally