Aké vylepšenia má Cybex Priam 2023 oproti Cybex Priam 2022?

Zodpovedané
10. aug 2023

Ahoj,

som rozhodnutá kúpiť kočík Cybex Priam celý set. Na cybex.com píšu, že je to 2023 a na jednej českej stránke som našla skoro v lepšej cene tiež tento set podvozok + vanička + športová časť. V zátvorke je napísané 2022.

Aký je rozdiel medzi Cybex Priam 2023 a 2022?

Aké vylepšenia má novšia verzia?

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Priam 4 vyšiel pre rok 2022 a vyrába sa do dnešného dňa.

Od svojho predchodcu Cybex Priam 3 (výroba od roku 2019 do 2022) sa líši predovšetkým vyššie posadenou hlbokou vaničkou pomocou adaptérov, ktoré zároveň slúžia aj pre uchytenie vajíčka. Hlboká vanička má hranatejší tvar a je o 2 cm širšia. Športové sedadlo má nový tvar, vďaka tomu sa poťahy navliekajú v jednom kuse. Vylepšený bol aj spôsob zapínania 5-bodových pásov, ktorý je teraz podobný tomu v autosedačkách.

Všetky farby v ktorých je od roku 2022 k dispozícií nájdeš v našom popise v odseku "Farebné varianty".

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally