Aké značky kočíkov sú kompatibilné s vajíčkom Cybex Cloud Z i-Size?

Zodpovedané
17. okt 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Aké značky kočíkov sú pomocou adaptérov kompatibilné s vajíčkom Cybex Cloud Z i-Size?

Skôr ma zaujímajú kočíky ako sú Kinderkraft, Moon…

Ďakujem

Ahoj,

s autosedačkou – tzv. vajíčkom Cybex Cloud Z i-Size je kompatibilných väčšina modelov kočíkov od značiek Moon a Kinderkraft.

Tieto informácie nájdeš v našich podrobných Modro-koníkovských popisoch v odseku, ktorý je venovaný práve autosedačkám.

Výhodou je, že Cybex má zatiaľ skoro všetky novšie modely autosedačiek s koncovkami rovnakého typu.

Pozri si napríklad popis pri modely kočíka Kinderkraft Nea alebo Moon Clicc.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally