Ako dám dolu poťahy z kočíka G-Mini Grand?

Zodpovedané
19. okt 2022

Ahoj,

mám kočík G-Mini Grand 2v1 a potrebujem vyprať poťahy.

Ako ich dám dolu z kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

neviem o tom, že by sa na kočíku G-Mini Grand poťah 2v1 dal dať dole. Grand si si mohla prispôsobiť vymeniteľnými farebnými setmi striešky a podložky.

Sedadlo a vanička v jednom je odporúčané výrobcom čistiť ručne, nie praním.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally