Ako hodnotíš kúpu kočíka Jane Rocket pre 2,5 ročné dieťa?

Zodpovedané
14. sep 2021

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Jane Rocket.

Ako hodnotíš kúpu kočíka jane rocket pre 2,5 ročné dieťa s váhou 16 kg?

Nebude dieťaťu v kočíku tesno?

Už sa veľmi nevozíme, ale rada by som mala niečo skladné a ľahké v prípade potreby.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

dávala by som si pri tomto type kočíka pozor na krátku chrbtovú opierku - 44 cm. Ľahko sa môže stať, že bude dieťaťu malá. Posaď si dieťa a odmeraj mu chrbátik a hneď uvidíš ako na tom ste. Jane Rocket čo sa týka vhodnosti a to váhovej, tak kočík spĺňa predpoklady na rýchle mestské presuny.

Jané Rocket

Skús si ešte pozrieť Easywalker Buggy XS. Je to veľmi ľahký pracant s vysokou nosnosťou, ktorý ponúka pohodlie pre dieťa.

Easywalker Buggy XS

A určite si kukni aj Elodie Details Mondo, ktorý je vo svojej cestovnej kategórií za mňa top a to pre XXL striešku, skladnosť, priestrannosť a super prenos v podobe vložného rupsaku.

Elodie Details Mondo

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally