Ako hodnotíš športový kočík Kinderkraft All Road? Na mojom Valco Snap Ultra Trend mi vadí iba tvrdšia jazda...

Zodpovedané
23. sep 2020

Ahoj eli,

Momentalne mam Valco Snap Ultra Trend a chcela by som sa spytat, ako hodnotis Kinderkraft sport All Road kocik. Na Valcu mi nevadi nic okrem tvrdsej jazdy.

Dakujem

Ahoj,

pravda je taká, že za mňa, ak si spokojná s tvojím Valco Snap Ultra Trend ja by som nemenila.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Je to drahší a vyšší model ako Kinderkraft All Road.

Kinderkraft All Road

All Road, aj keď nejaké odpruženie má, je to len mestské tlmenie nárazov a nejaký zásadnejší rozdiel oproti tvojmu Snap Ultra to nebude. Akurát tie robustnejšie kolesá trolilinku zavážia, ale zasa iné materiály budú na pocit lacnejšie. Ak ti môžem poradiť, skús radšej zohnať Trend radu nafukovacích kolies Sport pre kočík, ktorý už máš a trošku si tým jazdu po nerovnostiach zlepšíš. Určite nestojí za to meniť, ak ti okrem tvrdšej jazdy nič nevadí. Na lacnejšom kočíku ti bude, myslím si, vadiť viac vecí.

Ja ak by som menila, tak jedine otočný za ľahší a skladnejší neotočný model, alebo potom za štýlovo i funkčne odlišný kočík, obvykle za vyššiu, lepši, a tým pádom aj drahšiu rady/typ.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli