Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kinderkraft All Road

Kinderkraft All Road je novinkou vydanou pre rok 2020. Tento čisto športový kočík s otočným sedadlom sa môže pochváliť nielen veľmi príjemnou cenou, ale aj veľkými zadnými kolesami a všestrannou prechodnosťou aj mierne nerovným terénom. K tomu pridáva zvládnuteľnú váhu, oceľovú konštrukciu, ktorú zložíš jednoručne a plocho aj s nasadeným sedadlom, UV ochranné vodeodolné textílie a jednoduchú obsluhu.

Sedadlo je polohovateľné do úplného ľahu a vybavené rozšíriteľnou, dvojnásobne odvetrávanou strieškou. Plusom je aj jeho priestrannosť, ako aj dodávané doplnky - pláštenka, moskytiéra, nánožník a držiak na nápoje.

Parametre

Typ
športový
Hmotnosť (v kg)
11,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
111 × 62 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
81 × 62 × 28
Pôvod značky
Poľsko
Materiál podvozku
oceľ
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
2 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Prosím, aký je rozdiel v prevedení kolies u modelov All Road a Grande LX, myslím materiálovo - ktoré sú vhodnejšie na poškodené chodniky? Veľkosťou sú skoro rovnaké, ale materiálovo neviem, ktorý je vhodnejší. Ďakujem za odpoveď
Ahoj, podľa mňa to bude veľmi veľmi podobné, čo sa materiálov týka, takže jazda bude tiež asi podobná (aj keď samozrejme závislá od toho, ako tebe sadlo ťažisko, aké staré/veľké a ťažké dieťa sa vozí a pod. Trošku lepšie by to malo byť u All Road - tým, že ho výrobca prezentuje ako všestranne využiteľný kočík aj na nerovnosti, jazdné vlastnosti by tomu mali byť aspoň trochu citeľnejšie uspôsobené. All Riad tiež má zadné kolesá podstatne hrubšie, čo dodáva stabilitu.