Ako kočík pre ročných 12 kg vážiaciach drobcov so sedadlami vedľa seba?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre drobcov, ktorý bude vedľa seba.

Požiadavky:

  • dlhá strieška,
  • dedinský terén,
  • úzke dvere a ideálne niečo čo využijeme aspoň 2-3 roky,
  • nič s nosnosťou 15 kg - už teraz majuú skoro 12 kg v roku,
  • ideálne bazárovú vec do 250 eur.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

ja by som išla určite do Baby Jogger City Mini GT Double. Patrí k tým užším kočíkom a na bazáre sa dá zohnať za fajn peniaze. Okrem toho ponúkne veľmi priestranné sedenie na svoj typ, vysokú nosnosť a dobré jazdné vlastnosti.

Držím palce vo výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia