Ako nastaviť popruhy na Zopa Move Cross pre menšie dieťa?

Zodpovedané
28. sep 2023

Ahoj,

kúpili sme kočík Zopa Move Cross.

Ako nastaviť popruhy pre menšie dieťa?

Otvory tam síce sú, ale nevieme ako to posunúť o level nižšie.

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ, nenašla som žiadne dostupné video, v ktorom by bolo výškové nastavenie pásov predvedené. Taktiež ani manuál kočíka Zopa Move Cross nie je na internete voľne dostupný. Neviem Ti takto na diaľku pomôcť. Popisovať nastavenie pásov bez kočíka či dostupných fotiek, nie je možné.

Odporúčam Ti zájsť na predajňu, kde Ti predavačky istotne pomôžu a predvedú ako sa bezpečnostné pásy výškovo nastavujú.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally