Ako spojím dva kočíky značky Silver Cross Surf?

Zodpovedané
23. jan 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom spojenia kočíkov.

Narodilo sa nám bábo a máme aj 1,5-ročného. Potrebujem kočíkovať obidvoch naraz. Mám doma Silver Cross Surf a dve spodné časti k nemu, takže viem ísť so športovým a s vaničkou naraz.

Ako by som spojila dva kočíky značky Silver Cross Surf Black?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Silver Cross Surf má veľmi špecifický tvar konštrukcie, ktorá neumožňuje spojenie dvoch kočíkov k sebe.

Pre spojenie dvoch kočíkov k sebe je potrebné upevnenie na 3 až 4 konštrukčných bodoch. To je možné pri jednoduchých a rovných tvaroch konštrukcií.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally