Ako spraviť príjemnejšie sedenie v kočíku Valco Baby Snap 4?

Zodpovedané
21. apr 2022

Ahoj,

kúpila som športový kočík Valco Baby Snap 4. Keď je 11 mesačná dcérka v kočíku, tak sa nevie správne usadiť. Mám pocit ako keby sa jej tam šmýkalo. Inými slovami je nestabilná, a preto ju musím viac upevniť (zatiahnuť popruhy). Nechce mi tam ani zaspať.

Je nejaké riešenie ako jej spraviť sedenie príjemnejšie?

Napadlo ma vyplniť nejakou dekou. Podložku tam už máme. Kočík je super, takže si nemyslím, že je nesprávny.

Ďakujem

Ahoj,

kočík Valco Baby Snap 4 nemá úplne rovný sed a niektorým deťom to skutočne môže vadiť. Odporúčam prikúpenie univerzálneho popruhu do úplného sedu, ktorým sa chrbtová opierka zafixuje v priamejšej polohe a vznikne tak kolmejší sed.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia