Ako správne nastaviť pásy na kočíku Cybex Eezy S+²?

Zodpovedané
18. aug 2023

Ahoj,

máme kočík Cybex Eezy S+².

Ako správne nastaviť pásy na tomto kočíku?

Tie polstrované časti pásov majú byť pripevnené na plastovej časti toho mechanizmu?

Je vhodná aj pláštenka proti dažďu z DM?

Ďakujem

Ahoj,

všetko o správnom nastavení a pripevnení výškových 5-bodových bezpečnostných pásov sa dozvieš po zhliadnutí videa, ktoré máme pri Cybex Eezy S+² uvedené.

Predajňa DM ponúka viaceré univerzálne pláštenky, ktoré nemusia dokonalo sedieť na tento model kočíka. Najlepšie bude, ak priamo s kočíkom zájdeš do predajne a pláštenku do dažďa si odskúšaš. Niektorým mamičkám sa totiž odstávanie pláštenky nepáči a volia buď originálnu pláštenku či iný typ univerzálnej pláštenky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally