Ako zmestiť väčší zimný fusak do hlbokej vaničky Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom fusaku.

Ako sa dá vtlačiť zimný fusak, ktorý má rozmer cez 110 cm do vaničky Thuľa Urban Glide 2, ktorý má na dĺžku 73 cm?

Ďakujem

Ahoj,

neviem aký máš presne typ fusaku, ale veľa mamičiek má fusak Elodie Details v hlbokej vaničke Thule Urban Glide 2. Patrí medzi tie väčšie a širšie a zmestí sa tam v pohode 🙂. Časť pri nohách je potrebné čo najviac vyhrnúť a vtlačiť, to isté aj po stranách. Vôbec sa toho neboj. Horšie sa môže zatvárať kryt hlbokej vaničky, ale pôjde to.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia