Akú 2-kombináciu pre januárové dieťa?

Zodpovedané
2. sep 2023

Ahoj,

hľadám kočík pre dieťa, ktoré sa narodí v januári. Mal by mať asi väčšiu vaničku na prípadný fusak. Uprednostňujem 2-kombináciu. Tiež by som chcela, aby športová časť mala možnosť obojstranného sedenia a podložku na nohy. Pohybujeme sa po meste, ale často chodíme do prírody a lesa. Ešte by mal byť aj ľahšie skladateľný, nakoľko bývame v byte s úzkou chodbou. Cenou by sme sa chceli zmestiť do 900 - 1000 eur.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Za odporúčania ďakujem

Ahoj,

nedávno som na veľmi podobnú otázku odpovedala, keďže sa nechcem opakovať, tak Ti ju sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally