Akú náhradu za Britax B-Motion 4 plus?

Zodpovedané
7. apr 2022

Ahoj,

hľadám kočík, aby bol ako Britax B-Motion 4 plus, ktorý sa už nevyrába. Prípadne nejaký terénny väčší kočík pre štvormesačného chlapca.

Ďakujem

Ahoj,

ak chceš viac terénny kočík, tak odporúčam Baby Jogger City Mini GT2. Sama ho mám a som s ním veľmi spokojná. Patrí k najpriestrannejším kočíkom na trhu. Má dlhú ložnú plochu, aj chrbtovú opierku. Pohodlne sa v ňom vyspí aj väčšie dieťa a nebude mať hlavu v strieške ako to býva pri iných kočíkoch. Kolesá má gumové a dobre odpružené. Vo výbave mu chýba madlo, ktoré odporúčam prikúpiť.

Ďalej odporúčam aj Joie Mytrax, ktorý je Britaxu veľmi podobný a je tiež veľmi priestranný. Zadné kolesá má nafukovacie, takže si poradia aj dobre s terénom.

A z tých lacnejších odporúčam aj Petite&Mars Street+ Air. Rozmery sedenia má o niečo menšie, ale aj napriek tomu je plne dostačujúce. Kolesá má všetky nafukovacie a s hmotnosťou sú na tom s Mytraxom na rovnako (majú necelých 12 kg).

U všetkých kočíkov nájdeš nastaviteľnú rukoväť, dlhú striešku s náhľadovým okienkom, priestranný nákupný košík, polohovanie chrbta i nôh do úplného ľahu a ľahké ovládanie aj skladanie.

Ja osobne odporúčam najviac Baby Jogger City Mini GT2. Z uvedených kočíkov má najľahšiu hmotnosť, najväčšie rozmery a aj najlepšie jazdné vlastnosti.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia