Akú pláštenku potrebujem na športovú časť Moon No. One?

Zodpovedané
20. dec 2022

Ahoj,

mám kočík Moon No. One.

Akú pláštenku potrebujem na športovú časť?

Ďakujem

Ahoj,

máš dve možnosti.

1. Siahneš po originálnej pláštenke do dažďa od značky Moon, ktorá pasuje na viaceré modely kočíkov. Napríklad na športovú časť Tvojho kočíka pasuje aj pláštenka z kočíka Moon Solitaire.

2. Zakúpiš niektorú z univerzálnych plášteniek do dažďa. Tie kúpiš aj v drogériách, ako je napr. DM. Takého univerzálne pláštenky je najlepšie vyskúšať priamym nasadením na kočík hneď v predajni.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally