Akú podložku do športového kočíka Joolz Day 2?

Zodpovedané
25. feb 2019

Dobrý deň,
viete mi prosím poradiť, aká podložka pasuje do športovej časti joolz Day 2?

Ahoj,

do Joolz Day 2 sú samozrejme úplne najlepšie padnúce práve podložky ich vlastnej značky.

Okrem nich sú nimi tiež tzv. 3D podložky, ktoré kopírujú tvar sedáku - ušije ti ich nejedna mamička to z Modrého Koníka, alebo aj na facebooku (pozri aj skupinku JOOLZ manie a koníkovskú Joolz - kočíky a doplnky).

Ak máš radšej klasickejšie, jednoduchšie, môžeš si dať (hoc aj na sashe) ušiť podľa vlastného želania. Z univerzálnych zasa odporučím Pinkie, Elodie Details, Bjällra či Petite Chérie. Veľmi fajn priedušné podložky, ktoré ti isto sadnú a sú super hlavne na leto, nájdeš aj pod značkou Aerosleep.

Joolz Day2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli