Akú prebaľovaciu tašku na kočík Cybex Balios S?

Zodpovedané
1. mar 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať aká je vhodná taška, pripadne menší organizér na športový kočík Cybex Balios S. Existuje aj nejaká alternatíva ako originál od výrobcu?
Ďakujem vopred.

Petra

Ahoj,

Cybex Balios S bude najlepšie vyzerať s originálnou Cybex taškou, ktorá sa použitými farbami a materiálmi približuje najviac kočíku. Nikde ale nie je napísané, že sa musíš priblížiť - sadne predsa akákoľvek univerzálna taška, ktorá má po bokoch úchyty čo pripojíš hore na rukoväť (stačí zaistiť okolo rúčky, konkrétne prípojky nepotrebuješ).

Moje obľúbené značky zahŕňajú Pink Lining, Skip Hop či Babymoov, ale v ponuke sú naozaj desiatky a dosť záleží, aký približne obnos plánuješ utratiť. Odporúčam kuk aj na Kiido, kde je často v outlete kopa prebaľovacích tašiek za fajn ceny.

Z organizérov by som pozrela na Pinkie, Storksak či La millou. Zaujímavým, štýlovým a praktickým nápadom by mohol byť aj prebaľovací batoh (skús pogoogliť) 🙂

Cybex Balios S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli