Akú tašku na kočík pre dvojičky Valco Baby Snap Ultra Duo Tailormade?

Zodpovedané
21. sep 2023

Ahoj,

mám kočík Valco Baby Snap Ultra Duo Tailormade.

Aká prebaľovacia taška bude pasovať na tento kočík?

Nenašla som, že by sa vyrábala nejaká ich originál k tomuto dvojkočíku. Nepotrpím si na origináloch. Základ je, aby sa pri štandardnej základnej výbave kočík neprevažoval.

Ďakujem

Ahoj,

každý ľahší kočík, na ktorého rukoväť zavesíš preťaženú tašku sa jednoducho preváži.

Na tvoj Valco Baby Snap Ultra Duo Tailormade môžeš použiť akúkoľvek značku prebaľovacej tašky. Podstatné je, aby si jej obsah nepreplnila a po jej zavesení na rukoväť kočík neprevážila. Ostatné potrebné veci pre deti umiestňuj do košíka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally