Akú trojkombináciu s plastovou, vystuženou vaničkou na zimu?

Zodpovedané
21. mar 2019

Potrebovala by som radu. Hladam nejaky super kombinovaný kočík s plastovou vaničkou. Podmienkou je, aby bol poriadne vystužený - hlavne vanička, predĺžené striešky - nech bábätku moc nefúka cez zimu, a aby mal nafukovacie kolesá a nebol moc ťažký. Čo by ste mi odporučili?

Ďakujem 🙂

Ahoj,

z tohto typu kočíkov by overenou voľbou bola značka Bebetto.

Konkrétnejšie by som odporučila dvojnásobne odpružené modely ako Bebetto Bresso či Bebetto Murano. Ľahké však veľmi nie sú (cca 14 kg).

Okrem nich sa pozri aj na Espiro Next Flow či Venicci Pure, no je to rovnaká váhová kategória.

Bebetto Bresso

Bebetto Murano

Espiro Next Flow

Venicci Pure

O čosi ľahšou, 12 kg modernejšou alternatívou by mohol byť Kinderkraft Prime 2019.

Kinderkraft Prime 2019

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli