Akú väčšiu vaničku odporúčaš na Britax B-Motion 3 Plus?

Zodpovedané
19. jan 2022

Ahoj,

máme väčšieho 4,5 mesačného chlapčeka, ktorý má 72 cm a 8 kg. Vanička Britax B-Motion 3 Plus mu je uz malá. Nerada by som ho dala už do športovej časti. Kočík využívame na každý denný spánok a vanička mi príde pohodlnejšia.

Ak by som kúpila adaptér pre Maxi-Cosi vajíčko, mohla by som na ne napojiť vaničku od Maxi-Cosi XXl?

Je aj nejaké iné riešenie?

Ďakujem

Ahoj,

pri hlbokých vaničkách to nie je tak ako pri autosedačkách (vajíčkach). Vaničku na konštrukciu kočíka neprepojíš s adaptérmi ako pri autosedačkách. Bohužiaľ takto to nefunguje.

Rozumiem ti, pretože tiež mám väčšieho synčeka, ale môžem ti dať radu, ako som to riešila ja. Do kočíka som kúpila vložnú prenosnú vaničku a do nej som ešte použila ergonomickú vložku. Tvoj synček bude mať v lete cca 10 mesiacov a vtedy už môže prejsť do športovej časti.

Pre tvoj model kočíka Britax B-Motion 3 Plus pasuje BRITAX RÖMER prenosná taška. Tá má rozmeri 83 x 36 cm. Táto taška vie plnohodnotne nahradiť vaničku. Jej cena je tu na MK 135 eur.

BRITAX RÖMER prenosná taška

Ku kočíkom Britax sa dá dokúpiť táto mäkká univerzálna prenosná vložná taška.

A určite zváž aj kúpu spomínanej ergonomickej univerzálnej podložky Babymoov, ktorú využiješ viacerými spôsobmi. Jej cena tu na MK je 35 eur.

Babymoov univerzálna ergonomická podložka CosyMorpho

Ergonomická univerzálna podložka Babymoov je z jemnej priedušnej tkaniny. Bola špeciálne vyvinutá pre zaistenie optimálneho komfortu novorodencov v rôznom prostredí. Je vhodná na použitie pre deti vo veku od 0 - 6 mesiacov. Môžete ju využiť v kočíku či už športovej časti, hlbokej vaničke, vajíčku alebo len tak ako podložku na pokojné a zdravé spanie, alebo do hojdačky, či lehátka.

Britax B-Motion 3 Plus

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally