Akú vložku/hniezdo do Valco Baby Snap Ultra Trend pre augustového novorodenca?

Zodpovedané
19. apr 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom vložky do kočíka.

Akú vložku/hniezdo máme vybrať do Valco Baby Snap Ultra Trend pre augustového novorodenca?

Chcela by som len športový kočík Valco Baby Snap Ultra Trend.

Ďakujem

Ahoj,

odporučila by som zvážiť použitie hlbokej vaničky alebo vložnej tašky s pevným dnom. Bábätko v nej bude mať oveľa väčšie pohodlie a bude to zdravšie aj pre jeho chrbát 🙂.

Čo sa týka novorodeneckých vložiek, tak odporúčam napríklad Babymoov CosyMorpho alebo Bo-Jungle 3v1 B-Snooze. Obidve majú univerzálne použitie a sú cenovo dostupné.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia