Akú značku pláštenky a nánožník odporúčaš na športový kočík Nuna Tavo?

Zodpovedané
28. apr 2022

Ahoj,

mám športový kočík Nuna Tavo. Pláštenku mám uni z eshopu aj z DM a vzhľadom na špecifický tvar striešky nesedí ani jedna. Odstavajú, ťahajú a nepokryjú celkom časť nožičiek.

Pozerala som Elodie s gumičkou, ale dieťa takmer nevidí a to by dcéra nerozchodila. Nánožník sa mi nechce vyrábať. A tie uni mi nesedeli dobre ani na predchádzajúce kočíky.

Akú značku pláštenky a nánožník odporúčaš na športový kočík Nuna Tavo?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam pláštenky od značky Petite&Mars, mali by sedieť lepšie. Ak by si chcela niečo designové, tak spomeniem aj značku Leokid. Jedná sa o univerzálne pláštenky s farebnými motívmi, ktoré majú aj bočné okienka, dieťa tak krásne vidí. Nevýhodou je vyššia obstarávacia cena.

Čo sa týka nánožníkov, tak určite odporúčam značku Pinkie. Ich nánožníky sedia takmer na každý kočík a môžeš si vybrať z rôznych farebných variantov a prevedení.

Prípadne môžeš zakúpiť aj originálny nánožník Nuna, ktorý sedí aj na model Nuna Tavo.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia