Aký adaptér na Bugaboo Donkey 3?

Zodpovedané
3. dec 2022

Ahoj,

mám kočík Bugaboo Donkey 3 a hľadám adaptér na vajíčko kompatibilný s autosedačkou Römer Baby-Safe iSense.

Ak chcem mať športovú časť a vajíčko, potrebujem verziu mono?

Ďakujem

Ahoj,

na prepojenie kočíka Bugaboo Donkey 3 s autosedačkou Britax Römer Baby-Safe iSense potrebuješ tento adaptér z obrázka.

Adaptér využiješ v Mono verzií pre jedno dieťa na kočíku v autosedačke. Alebo použiješ Duo verziu a teda máš na konštrukcií dve deti - jedno dieťa je v autosedačke (vajíčku) a druhé dieťa je v športovom sedadle.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally