Aký adaptér potrebujem na kočík Roan Bass Soft, keď chcem používať vajíčko Cybex Cloud Z2 i-size?

Zodpovedané
11. aug 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom adaptéru.

Aký adaptér potrebujem na kočík Roan Bass Soft, keď chcem nakliknúť vajíčko Cybex Cloud Z2 i-size?

Ďakujem

Ahoj,

pre spojenie kočíka Roan Bass Soft a autosedačky - tzv. vajíčka Cybex Cloud Z2 i-size potrebuješ adaptéry typu Maxi Cosi (viď. obrázok).

Nájdeš ich pod názvom - „ROAN Adaptér pre kočík BASS na autosedačku Maxi-Cosi".

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally