Aký bazárový cestovný kočík s rozmermi príručnej batožiny?

Zodpovedané
6. okt 2022

Ahoj,

doma máme dosť kočíkov, ale čaká nás let na predĺžený víkend a rada by som mala pre syna kočík s rozmermi príručnej batožiny. Určite chcem bazárový. Myslím si, že ho použijem maximálne 2 - 3x.

Zaujal ma Easywalker Buggy XS Disney, ale určite sú aj iné.

Syn má dva roky a niečo. Váži asi 12 kg. Nosnosť tak celkom neriešim, fajn by bola dlhšia strieška a funkčný košík, kam sa niečo zmestí (letíme aj na nákupy). Chcem, aby sa v ňom mohol poobede pohodlne vyspať. Pokiaľ by to nebolo žiadne hrkátko, bude to fajn. Cena tak 100 eur.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

keďže kočík nevyužiješ dlhšie, tak kľudne stačí aj 15 kg nosnosť. Pri 100 eurovom strope by som asi ani nič iné nenašla.

Kúpu Easywalker Buggy XS by som zvážila, lebo má veľmi malé 12 cm kolieska a tie nie veľmi dobre zvládajú prejazd dlažobnými kockami.

Pozri si kočík MoMi Estelle, ktorý je skvelým ľahkým, skladným a praktickým cestovným kočíkom. K jeho výhodám patrí možnosť sklopiť chrbtovú opierku do úplného ľahu. Má odolné kolesá, ktoré sú celkom fajn odpružené. Striešku má tiež na tento typ kočíka veľkosti XL rozmerov. Určite bude skvelým spoločníkom.

Podobným cenovo dostupným modelom je Petite&Mars Up. alebo bratský model Petite&Mars Cross.

Prípadne si pozri aj X-Lander X-Follow.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally