Aký fusak do Britax Smile 3?

Zodpovedané
30. okt 2021

Ahoj,

hľadám teplý zimný fusak do športového kočíka Britax smile 3.

Aký by bol vhodný?

Odporúčaš na zimu prikúpiť aj nánožník?

Ďakujem

Ahoj,

model Britax Smile III nemá špeciálny originálny typ fusaku. Britax však vyrába univerzálny typ fusaku, ktorý sa do jeho modelov veľmi hodí.

Ako inšpiráciu pridávam aj článok od mojej českej kolegynky Katky. Ak by sa ti originál fusak od Britaxu nezdal, aby si mala inšpiráciu.

https://www.modrykonik.cz/blog/kocarkopedie/

Britax Smile III

Britax Smile 3 je verzia obľúbeného Britax Smile 2, pokračovanie pôvodného Britax Smile, pre rok 2020. Tento full-size športový či kombinovaný kočík sa pochváli vynoveným, minimalistickým - čistejším a modernejším lookom s pridanými koženkovými detailmi. Športové sedadlo je po novom priestrannejšie, má viacero možných polôh vrátane ľahu, a samozrejmosťou sú aj nové farebné a materiálové variácie, často využívajúce neutrálne melange farby. Sedák je, rovnako ako jeho predchodca, vybavený aj predelom medzi nôžkami dieťaťa pre zvýšenie bezpečnosti. Predlžovacia UV strieška s nehlučným vetracím okienkom, ako aj nafukovacie kolesá odpružené vpredu i v strede konštrukcie sú ďalšími, už tradičným výhodami všestranného modelu Smile. Pridanou výhodou sú zjednodušené, pohodlné päťbodové bezpečnostné pásy, pamäťové vyklikávacie tlačidlá, ako aj zvýšená, 22kg nosnosť sedáku.

Smile 3 ostáva verný filozofii obrovského nákupného koša, ktorý má každej mamičke vyvolať úsmev na tvári - a ktorý dal tomuto modelu jeho meno. Nosnosť koša je 7 kg. 3M reflexné pásiky napomáhajú viditeľnosti aj v zhoršených svetelných podmienkach. Dokúpením nadstávb - hlbokej vaničky v zladených farbách, ako aj bezadaptérovo pripojiteľnej autosedačky Britax Römer (prípadne inej známej značky s príslušnými adaptérmi) môžeš zo športovej verzie vytvoriť plnohotnú kombináciu. Kočík sa prípadne dá zakúpiť v kombinačnom sete.

Môj názor na nánožník - do tuhšej zimy, určite odporúčam kombináciu fusaku a nánožníku. Tiež som zvyknutá nánožník v kombinácií s dekou využívať v období chladnejšej jari a z nástupom chladnejšej jesene.

Ja mám fusak značky Concord Hug, ktorý je tiež univerzálnym modelom a mojím skvelým pomocníkom v chladnejšom počasí.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally