Aký fusak do kočíka Bugaboo Donkey?

Zodpovedané
27. máj 2022

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom fusaku.

Je Elodie fusak vhodný do kočíku Bugaboo Donkey?

Mladší syn sa narodí 1. augusta a teoreticky bude ešte časť zimy vo vaničke. Pri prechode do športiaku som si neni istá, že či nebude vhodnejší originál. Starši syn bude mať v októbri 1,5 roka.

Aký fusak je vhodný pre neho?

Asi by som tiež iša do originálu.

Ďakujem

Ahoj,

obidva fusaky Elodie Details a aj Bugaboo sú vhodné do Bugaboo Donkey hlbokej vaničky a aj do športiaku. Mala som obidva a sedeli dobre.

Elodie má oproti Bugaboo výhodu, že dieťa viac kryje v hornej časti a celkovo je širší. Zmestí sa do neho aj väčšie dieťa. Na dĺžku sú skoro na rovnako.

Bugaboo má dva typy fusakov. A to buď klasický, ktorý je slabší a dá sa využiť celoročne alebo "performance". Ten sa líši odopínacou perovou vrstvou, vďaka ktorej je extra teplý.

Záleží na Tebe, čo uprednostníš. Obidva sú však veľmi dobrou voľbou.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia