Aký fusak do kočíka Cybex Balios S Lux?

Zodpovedané
12. jún 2022

Ahoj,

potrebujem poradiť ohľadom fusaku do kočíka Cybex Balios S Lux a tiež niečo čo je vhodné do vajíčka. To budeme mať tiež od Cybexu. Buď Aton M alebo Aton B i-size.

Aký fusak odporúčaš?

Pozdáva sa mi Lodger Bunker.

Zmestí sa do vaničky Cybex Balios S Lux?

Bude vhodný aj na ďalšiu sezónu v športovom kočíku?

Ďalej sa mi páčia fusaky od Pinkie, vyzerajú pekne, ale nevyznám sa v nich, ktorý by bol pre nás najlepší.

A aké vajíčko na zimu?

Dieťa sa nám narodí začiatkom októbra. Budem chcieť kúpiť aj zimný overál.

Ďakujem

Ahoj,

Lodger Bunker sedí dobre hlavne v športiaku Cybex Balios S Lux. V hlbokej vaničke bude trochu na tesno. Ak chceš fusak využívať aj vo vajíčku, tak by som zaobstarala najskôr Lodger Mini Bunker, ktorý je o dosť menší. Až dieťa povyrastie, tak by som ešte len zaobstarala klasický fusak Bunker.

Fusaky značky Pinkie majú tiež dve veľkosti. A to 0 - 12 m (do hlbokej vaničky, vajíčka) a 6 mesiacov - 2,5 roka (do športiaka). Vyberať môžeš z rôznych farebných variantov. Navyše si môžeš fusak zladiť aj s ďalším príslušenstvom, ako sú rukavice, prebaľovacia taška či nánožník.

V prípade, že nechceš kupovať dva fusaky, tak variantom môže byť aj tzv. rastúci fusak, ktorý má odopínací predlžovací diel. Odporúčam napríklad obľúbený Cottonmoose Combi.

Za mňa sú obidve vajíčka veľmi dobrou voľbou. Jedná sa o kvalitné modely a patria medzi tie priestrannejšie. Ak chceš s ich výberom poradiť, tak Ťa odkážem na našej autosedačkovú poradňu.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia