Aký fusak do kočíka Cybex Talos S Lux 2023?

Zodpovedané
3. okt 2023

Ahoj,

mám kočík Cybex Talos S Lux 2023.

Aký fusak pre májové bábätko?

Je pravda, že popruhy v športovej časti sa nedajú odopnúť?

Potrebujeme asi jesenný aj zimný fusak. Zatiaľ sme vo vaničke.

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som odpovedala na podobnú otázku o príslušenstvo ku kočíku Cybex Talos S Lux. Pripínam Ti ju sem, aby som sa neopakovala:

Je pravdou, že bezpečnostné popruhy sa od roku 2023 nedajú odopnúť. Preto je potrebné zakúpiť originálny fusak (napr. fusak Gold pre Balios a Talos), ktorý je prispôsobený vloženiu – jeho zadná strana má odopínanie na suché zipsy. Alebo hľadať takéto odopínanie pri univerzálnych fusakoch iných známych značiek.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally