Aký fusak do kočíka Roan Bass Next?

Zodpovedané
8. sep 2022

Ahoj,

máme dieťa, ktoré sa narodilo v júli, takže v zime bude už väčšie.

Aký zimný fusak je vhodný do kočíka Roan Bass Next?

Mal by byť dosť teplý, kvalitný a veľký.

Ďakujem

Ahoj,

neporadím Ti konkrétny fusak do Tvojho kočíka Roan Bass Next:

Akú konkrétnu vložku a aký konkrétny fusak?
Na otázky tohto typu odpovedám len veľmi nerada s odporúčaním konkrétnych modelov. Je to preto, že každá sme iná a každá máme iný vkus. Najlepšie bude, ak si si neni istá správnym výberom, ak zájdeš priamo do predajne. Tam si môžeš fusak, aj vložku priamo vložiť a zároveň aj vyskúšať priamo v Tvojom kočíku.

Môžeš nakoniec zvoliť aj kúpu neoriginálneho nánožníka, nepadavej deky alebo nánožníka Pinkie.

Alebo si môžeš dať nánožník, vložku, rukávnik, či rukavice, dokonca ušiť jednej zo šikovných mamičiek. Robíš to priamo na objednávku a z materiálu, ktorý si priamo zvolíš ty.

Máš na výber z toľkých možností ako svoje dieťa čo najlepšie ochrániť pred vetrom a chladom jesenného, zimného, či chladnejšieho jarného počasia.

Na thu je široký výber z množstva druhov, materiálov, dizajnov a farieb vložiek alebo fusakov.

Najčastejšie odporúčam populárne a obľúbené značky: Pinkie, Zopa, Petite&Mars, Emitex alebo Cottonmoose. Volíš si podľa veľkosti dieťaťa, vnútornej veľkosti kočíka, materiálu, dizajnu a farby.

Sú funkčné a dotvoria celkový dizajn kočíka. Niektoré z nich som spomenula aj v mojom článku o kožušinových doplnkoch na kočík.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally