Aký fusak do športového kočíka Elodie Details Mondo?

Zodpovedané
16. nov 2020

Ahoj,

rada by som si nechala poradiť. V lete sme kúpili Elodie Details Mondo, spokojnosť veľká, no ochladilo sa a ja premýšľam nad fusakom. Pozerala som originál ED fusaky, neviem, či teda “sedia” aj na športové kočíky (snáď áno), no cena sa mi zda trochu moc 😃 Je nejaká značka fusakov, ktoré sú tak nejak “univerzálne” a cenovo primerané a zároveň splnia svoj účel, tj. aby si dcérka schrupla v teple počas prechádzky vonku? 😊

Ďakujem, Barbora.

Ahoj,

keďže Elodie Mondo je taký ultraskladný cestovný športový kočík, ja by som doň asi ani neodporučila dávať ED fusak, keďže je veľký a nafučaný. Ako, vojde aj sadne, ale bude to celé zrazu také tesné.

Elodie Details Mondo

Preto ti silno poradím riešiť radšej niečo nenafúknuté a z môjho pohľadu je to môj obľúbený Lodger Bunker. Tým, že je vrstvený a flísový (je aj neflísová verzia, ale bola som veľmi spokojná aj s flísovou, ktorá zaberie menej miesta). Je do Lkového sedu.
Je skvelý práve z pohľadu, že ako sadne a aj, že pre dieťa ostane viac miesta. Oplatí sa kúpiť aj bazárový, pretože je to kvalita, ale teda výpredajový je ešte lepší, lebo ho potom za podobnú cenu predáš aj používaný.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli