Aký fusak je vhodný do kočíka Cybex Eezy S-Twist²?

Zodpovedané
22. nov 2021

Ahoj,

hľadám fusak do kočíka Cybex Eezy S-Twist² pre dcérku, ktorá dcérka bude mať 10 mesiacov. Máme fusak, ale je veľký.

Ktorý fusak odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

podľa dĺžky kočíka Cybex Eezy S-Twist², ktorá je 95 centimetrov ti odporúčam moderný, ľahký a vďaka mäkkému fleecu aj veľmi teplý Fusak Zopa Fluffy. Jeho celková dĺžka je 100 cm.

Cybex Eezy S-Twist²

Fusak Zopa Fluffy

Fusak Zopa Fluffy má jednoduchý, napriek tomu trendy moderný dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Nechýba u neho snímateľný kožušinový lem, mašľa a na výber je zo štyroch farebných kombinácií.

Ak však chceš fusak na dlhšie obdobie, tak si pozri Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1 v škandinávskom štýle, ktorý rastie spolu s dieťaťom vďaka odopínacej spodnej časti. Je určený od narodenia až do cca 4 rokov. Vnútri má príjemne mäkký a hrejivý plyš a na vonkajšku nájdeš materiály odolné voči vlhkosti a vetru. Prevedenie nájdeš v dvoch veľkostiach podľa veku, takže si určite vyberieš.

Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1

Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1 v obľúbenom škandinávskom štýle, rastie spolu s vašim dieťaťom. Vďaka odopínacej spodnej časti porastie s vašim dieťaťom od narodenia až do cca 4 rokov. Fusak tak využijete v autosedačke, hlbokej korbičke, aj v športovom kočíku.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally