Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký fusak je vhodný do kočíka Cybex Eezy S-Twist²?

Zodpovedané
22. nov 2021

Ahoj,

hľadám fusak do kočíka Cybex Eezy S-Twist² pre dcérku, ktorá dcérka bude mať 10 mesiacov. Máme fusak, ale je veľký.

Ktorý fusak odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

podľa dĺžky kočíka Cybex Eezy S-Twist², ktorá je 95 centimetrov ti odporúčam moderný, ľahký a vďaka mäkkému fleecu aj veľmi teplý Fusak Zopa Fluffy. Jeho celková dĺžka je 100 cm.

Cybex Eezy S-Twist²

Cybex Eezy S-Twist² rady Gold je novinkou - vylepšením pôvodného Cybex Eezy S-Twist pre rok 2020. Tento ultraľahký, ultraskladný športový kočík, stále ideálny na cestovanie, získal v novej variácii väčšie, pohodlnejšie sedadlo s polohovateľnou opierkou na nohy a detským madlom, ako aj vylepšenú, výškovo nastaviteľnú striešku. Zmenil sa aj Cocoon S - v novej verzii je už takmer ako plnohodnotná hlboká vanička. Poslednou zmenou je aj zvýšená kvalitna textílií.

Unikátna schopnosť otáčania sedadla o 360 stupňov bez odňatia z konštrukcie - odistením poistky a točením priamo na podvozku zostala zachovaná. Kočík je veľmi štíhly a výborný aj do najužších uličiek obchodov. Okrem Cocoon S vieš na konštrukciu nasadiť aj hlbokú vaničku Cot S, ako aj adaptéry na prípadnú autosedačku s úchytmi tyopu Cybex/Maxi-Cosi.

Fusak Zopa Fluffy


Fusak Zopa Fluffy má jednoduchý, napriek tomu trendy moderný dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Nechýba u neho snímateľný kožušinový lem, mašľa a na výber je zo štyroch farebných kombinácií.

Ak však chceš fusak na dlhšie obdobie, tak si pozri Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1 v škandinávskom štýle, ktorý rastie spolu s dieťaťom vďaka odopínacej spodnej časti. Je určený od narodenia až do cca 4 rokov. Vnútri má príjemne mäkký a hrejivý plyš a na vonkajšku nájdeš materiály odolné voči vlhkosti a vetru. Prevedenie nájdeš v dvoch veľkostiach podľa veku, takže si určite vyberieš.

Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1


Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1 v obľúbenom škandinávskom štýle, rastie spolu s vašim dieťaťom. Vďaka odopínacej spodnej časti porastie s vašim dieťaťom od narodenia až do cca 4 rokov. Fusak tak využijete v autosedačke, hlbokej korbičke, aj v športovom kočíku.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally