Aký golfáč sa zmestí do kufra Fiatu 500?

Zodpovedané
8. máj 2022

Ahoj,

prosím radu pri výbere golfáču, resp. lietadlového kočíka. Hľadám kočík na dovolenku a do kufra Fiat 500. Musí to byť niečo maximálne skladné. Kočík by mal mať polohovanie do úplného ľahu, madlo pre dieťa a nie hrokatajúce kolieska.

Pozerala som sa po Easywalker Jackey a objavila som aj GB Qbit+ All-City.

Sú lepšie penové alebo gumené kolieska?

Kočík budeme používať len na cestovanie. Mám Britax B-Motion 3 Plus, no do auto ho nedám. Potrebujem kočík, ktorý keď pôjdem svojim autom, tak napracem do kufra. Teda nie dáždnikové skladanie. To mám odskúšané a nezmestí sa. Do kočíka by som chcela investovať maximálne 300 eur a najradšej by som kúpila na bazáre.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

čo sa týka materiálu koliesok, tak gumové sú kvalitnejšie a odolnejšie ako penové, do ktorých sa často zapichávajú kamienky. Každopádne pri výbere kočíka hrá nemenej dôležitú úlohu aj ich odpruženie, a to má práve lepšie Easywalker Jackey. Oceníš u neho aj lepšie riešenú striešku, priestrannejšie sedadlo a automatické skladanie.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia