Aký golfový kočík je priestranný a skladá sa na "dáždnik"?

Zodpovedané
8. feb 2023

Ahoj,

hľadám skladný golfový kočík do 4 rokov veku dieťaťa. Keby mal kočík aj rukoväť v celku, bolo by to fajn (nemusí byť).

Parametre:

  • golfový - skladný na dáždnik,
  • pre 20 kg dieťa a viac,
  • sklopný na ležanie,
  • cena do 100 eur.

Ďakujem

Ahoj,

ako prvý ma hneď napadne cenovo dostupný golfový kočík Peg-Pérego Pliko Mini, ktorý má vyššiu 22 kg nosnosť sedadla. Jeho chrbtová opierka má dostatočnú výšku 48 cm a strieška zároveň ponúka aj priestor nad hlavou pre väčšie dieťa. Sedadlo má možnosť sklopenia do skoro úplného 165-stupňového ľahu. Skladá sa na dáždnik.

Ďalej určite obľúbené a priestranné golfové kočíky sú Maclaren Quest a Maclaren Techno XT. Obidva sú ľahké a s možnosťou sklopenia chrbtovej opierky do skoro úplného 165-stupňového ľahu. Majú až 25 kg nosnosť priestranných športových sedadiel s XXL strieškami, ktoré sa na týchto typoch kočíkov nevidia tak často.

Ak pozrieme kategóriu ľahkých športových a cestovných kočíkov, ktoré majú spojenú rukoväť a ich výhodou je jednoručné ovládanie, tak si určite pozri cenovo dostupný model Petite&Mars Cross, o ktorom som napísala krátky podrobný článok.

Podobnými cenovo dostupnými modelmi sú aj Hauck Travel N Care,
Zopa Quiq, Chicco Trolley Me alebo Inglesina Quid2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally