Aký je kočík Bugaboo Donkey 5 pre dvojičky?

Zodpovedané
20. apr 2022

Ahoj,

čakáme dvojičky a rozhliadame sa po kočíkoch a zatiaľ nás veľmi oslovil Bugaboo Donkey a už novšia verzia Bugaboo Donkey 5.

Aký je Tvoj názor na tento kočík pre dvojičky?

Máme na pláne tento kočík využívať čo najdlhšie, čiže až do momentu pokiaľ v ňom deti vydržia. Ide mi aj o športové časti, či sú dostatočne priestranné. Poznám mamičky, ktoré s tými kočíkmi vydržali až do konca. Zároveň poznám také, ktoré ho predávali z dôvodu, že ich deťom boli malé.

Ja by som nerada menila, tak sa radšej poradím.

Ďakujem

Ahoj,

sama som Bugaboo Donkey mala ako súrodenecký kočík a bol to jeden z najlepších kočíkov. Veľmi rada naň spomínam. Aj keď je drahší, tak to bola veľmi dobrá investícia. Urobil nám výbornú službu a veľmi dobre sa potom aj predal.

Hlboké vaničky a aj športové časti sú priestranné. Sama som ho využívala do 3 rokov staršieho syna, pretože po obede ešte v kočíku spal. Čo sa týka jazdných vlastností, tak sú veľmi dobré. Kočík je dobre a ľahko manipulovateľný na svoj typ. Jediné, čo Ti môže časom vadiť je, že sa horšie skladá a je ťažšie (napríklad pri častom cestovaní autom s malým kufrom). Tiež je možné, že až deti budú viac chodiť a menej sa voziť, tak k nemu prikúpiš ešte nejaký skladnejší kočík – typu golfiek. To je úplne normálne, ale nie je to podmienkou (niekomu naozaj stačí jeden kočík až do konca).

Ja by som sa ho vôbec nebála a išla do neho. Čo sa týka dvojkočíkov, tak nemá konkurenciu a to som vyskúšala všeličo. Výhodou je aj kvalitný servis a veľký výber farebných doplnkov - striešky či podložky. Kočík si môžeš plne prispôsobiť svojmu vkusu.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia