Aký je kočík Joolz Geo3?

Zodpovedané
13. júl 2022

Ahoj,

nadchol nás kočík Joolz Geo3.

Máš s ním skúsenosť?

Potrebujeme vyšší kočík, ktorý bude vhodný aj do terénu.

Je vyrovnávacia podložka X-lander vhodná aj do tohto kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

to sa vôbec nedivím, pretože nový Joolz Geo3 je úžasný! 🙂

Nemám mu prakticky čo vytknúť. Hlboká časť kočíka patrí k tým ťažším (14 kg), ale napriek tomu sa ovláda veľmi dobre a jazdné vlastnosti sú skvelé. Je to taký „tank“, ktorý prejde všetko. Nový model prešiel množstvom vylepšení. Okrem moderného designu to sú väčšie kolesá, vďaka ktorým má ešte lepšie jazdné vlastnosti. Praktické sú aj reflexné pruhy pre väčšiu viditeľnosť za zhoršeného počasia. Hlboká vanička a aj športová sedačka sú teraz ešte priestrannejšie, prakticky odvetrávané a s predlžovacou strieškou. Každá nadstavba má svoj vlastný rám (pôvodne bol jeden spoločný). Pokiaľ teda budeš chcieť kočík využívať neskôr ako súrodenecký, tak stačí dokúpiť adaptéry a nadstavbový set. Oceníš u neho aj dobrú skladnosť a zloženie športovej časti s konštrukciou dohromady, alebo zväčšený nákupný košík. Ten po novom uvezie až 15 kg.

Vyrovnávací klin X-lander X-rest je univerzálny a sedí do všetkých kočíkov s korýtkovým sedením. Bude dobre pasovať aj do Joolz Geo3.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia