Aký je kombinovaný kočík Tutis Uno3+?

Zodpovedané
18. jan 2022

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Tutis Uno3+.

Aké sú jeho výhody a nevýhody?

Ďakujem

Ahoj,

novší ročník kočíka Tutis Uno3+ by som celkovo zhodnotila veľmi pozitívne. Výrobca si skutočne nechal záležať na kvalite použitých materiálov, elegantnom dizajne, praktickosti, funkcionalite využitia nielen v meste ale aj v prírode.

Model pôvodom z Litvy a jeho výhody a nevýhody by som zhodnotila nasledovne:

Plusy:
+ kvalitné konštrukčné spracovanie,
+ dobré odpruženie,
+ termoregulačné vlastnosti hlbokej vaničky,
+ veľké vnútorné rozmery hlbokej vaničky 84x38 cm,
+ bezúdržbové kolesá plnené gélom - vhodné aj do terénu,
+ ľahkosť - podvozok s nasadenou športovou časťou váži 11,5 kg - patrí k tým ľahším,
+ priestrannosť a nosnosť 22 kg športového sedadla,
+ ľahká manévrovateľnosť,
+ jednoduché skladanie,
+ príslušenstvo v cene,
+ elegantný dizajn.

Mínusy:

  • otočná rukoväť - pre niektoré mamičky je to mínus,
  • stredne veľké rozmery po zložení v aute,
  • váha kočíka 11,5 kg - pre niektoré mamičky mínusom (osobne v nej nevidím problém, patrí k stredne ľahkým na trhu ale zase prejde terén a takýto kočík je o čosi ťažší, pretože konštrukcia musí byť pevnejšia),
  • vyššia cena-

Mne osobne sa kočík páči či už po dizajnovej stránke alebo z hľadiska funkcionality. Kvalitou a funkcionalitou by som ho prirovnala ku kočíku Moon Relaxx Basic.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally