Aký je rozdiel medzi Easywalker Jackey a Easywalker Miley?

Zodpovedané
11. máj 2022

Ahoj,

chcela by som Ťa poprosiť o radu pri výbere kvalitného športového kočíka. Mal by mať dobrú skladnosť, ísť do úplného ľahu, nižšiu váhu a nosnosť okolo 22 kg, mal by byť s čo najdlhšou strieškou.

Môj favorit Baby Jogger City Mini Zip sa už nedá kúpiť. Kľudne by som brala aj bazárový, ale tiež je ťažko dostupný. Hľadám niečo v podobnej kvalite.

Mám Baby Jogger City Elite 2 a som s ním spokojná. Len pri cestovaní zaberá veľa miesta.

Páči sa mi Easywalker Jackey a Easywalker Miley.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Ďalši kandidáti:

Ktorý z týchto je najlepší?

Je aj iný, ktorý spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

Easywalker Miley odporúčam ako vyslovene cestovný kočík. Oproti Jackey má kratšiu striešku (nemá šilt), menšie kolesá, kompaktnejšie rozmery po zložení, ale aj o niečo menšie rozmery sedadla.

Všestrannejší model je rozhodne Easywalker Jackey, ktorý je super na cestovanie a viem si ho predstaviť aj v úlohe samostatného kočíka. Navyše u neho oceníš aj funkciu automatického skladania.

Čo sa týka Tvojho výberu, tak sa jedná o veľmi podarené kočíky, ktoré splnia Tvoje požiadavky (mimo Petite&Mars Up, ktorý má nosnosť len do 15 kg). Výber to rozhodne nie je ľahký a rozhodujú viacmenej detaily.

Najdlhšiu striešku má určite Elodie Details Mondo, ale nemá žiadne vetracie okienko. Oproti Jackey je o trochu menej priestranný a horšie odpružený. Inak je to tiež veľmi obľúbený kočík.

Dlhú striešku (ale opäť bez vetracieho okienka) má aj Cybex Eezy S+², ktorý má z uvedených modelov najväčšie gumové kolesá a tak prejde aj ľahší terén.

Ja osobne by som išla do Easywalker Jackey, ale ani s ostatnými modelmi neurobíš chybu.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia