Aký je rozdiel medzi Easywalker Jimmey a Easywalker Harvey2?

Zodpovedané
16. júl 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Easywalker Jimmey a Easywalker Harvey2.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Ďakujem

Ahoj,

Easywalker Harvey2 je starší model. Predpokladám, že myslíš Easywalker Jimmey. Je to klasická a do úplného ľahu sklopiteľná sedačka, ktorá je viac priestrannejšia.
Pri modeli Easywalker Harvey3 nájdeš korýtkový typ sedenia. Záleží teda na každom čo uprednostňuje viac.

Ďalší rozdiel je v hlbokej vaničke. Easywalker Jimmey má vo vaničke tzv. panoramatické okienko, ktoré napomáha lepšej cirkulácii vzduchu počas teplých letných dní. Bábätko môže vďaka okienku pozorovať okolie pri pasení koníkov. Toto odvetrávanie vo vaničke má aj Harvey3, ale len v Prémiovej edícii - Easywalker Harvey3 Premium. Rozmery hlbokej vaničky zostali rovnaké.

Jimmey má ďalej vychytávku vo forme priestranného a uzatvárateľného nákupného košíka, ktorý môžeš jednoducho vycvaknúť a vziať so sebou ako nákupnú tašku. To je veľmi praktické. Super je aj jeho zvýšená 10 kg nosnosť. Harvey3 má nosnosť len 5 kg.

Vybrať si medzi týmito modelmi nie je vôbec jednoduché, zvlášť keď Easywalker Harvey3 môžeš zakúpiť momentálne za veľmi výhodnú cenou. Nech sa rozhodneš pre akýkoľvek, tak určite budeš spokojná.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia