Aký je rozdiel medzi Hauck Rapid 3R a Hauck Uptown?

Zodpovedané
2. jún 2022

Ahoj,

zaujali ma dva modely od značky Hauck. A to Hauck Rapid 3R a Hauck Uptown.

Moje požiadavky sú:

  • dobre ovládateľný aj v ťažšie dostupnom teréne, ako sú rozkopané dedinské cesty,
  • aby bol priestranný.

Doma už máme Cybex Balios S Lux a mám pocit, že je to skôr taký mestský kočík. A zdá sa mi, že je synkovi dosť malý a úzky. Malý má síce len rok, no je to riadny kus chlapa a Balios nebol pre neho dosť dobrou voľbou. Ešte cez leto v poriadku, no neviem si predstaviť zimu s týmto kočíkom.

Aký je rozdiel medzi Hauck Rapid 3R a Hauck Uptown?

Ďakujem

Ahoj,

Hauck Uptown je mestský typ kočíka do nenáročného terénu. Vzhľadom na požiadavky je pre Teba vhodnejší Hauck Rapid 3R. Jedná sa o trojkolku a trojkolky majú všeobecne lepšie jazdné vlastnosti v teréne.

Prípadne stojí za zváženie aj Hauck Runner 2, ktorý má väčšie nafukovacie kolesá. Tie sú do terénu najlepšie. Oproti Rapid má však kratšiu striešku, chýba mu odpruženie a nemožno polohovať opierku nôh (dá sa však dokúpiť polohovanie).

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia