Aký je rozdiel medzi kočíkmi Easywalker Jimmey, Easywalker Harvey3 a Easywalker Harvey3 Premium?

Zodpovedané
19. okt 2022

Ahoj,

páčia sa mi tri kočíky. A to:

Aký je medzi nimi rozdiel?

Ktorý z nich by si si vybrala ty?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som v poradni nedávno odpovedala, takže Ti ju pripínam:

Osobne by som si vybrala korýtko, čiže Easywalker Harvey3 Premium. A to preto, že ja som pri všetkých mojich deťoch mala korýtkové kočíky. Moji synovia do cca 18 mesiacov radšej spávali s nožičkami vyššie. Je to aj z dôvodu potravinovej intolerancie, na ktorú mali dedičnú predispozíciu po mne.

Ak však uprednostňuješ typ športového sedadla s rovným ľahom, tak radšej siahni po Easywalker Jimmey.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally